AUTOSHKOLLA AL
Artikull

Pronari furgonit nuk respektonte udhezimet anti-covid, dënohet!

1264 Lexime

Mjaftoi nje postim ne faqen e instagramit te Jeta Osh Qejf per te "inatosur" task forcen e Ministrise se Shendetesise e per tu vene pas mjetit furgon i cili po transportonte udhetare nga Tirana drejt Shengjinit. 

Ende nuk behet me dije vlera e gjobes por ajo cka duket qarte eshte se shoferet e tjere te kesaj linje kane "vene mend" e nuk jane duke marre me pasagjere jashte vendeve.

Autoshkolla Shqiperi qe prej nisjes se pandemise ka bere thirrje per ndergjegjesim, sensibilizim, respektim te kushteve anti covid dhe per kujdes maksimal per jeten tuaj dhe te tjereve